Новости

В м. Салоніки (Греція) 15 — 18 жовтня завершився молодіжний чемпіонат Світу з боротьби самбо. Українські самбісти знову довели свою спроможність у світовому самбо цієї вікової групи «виборів» 19 медалей різного ґатунку з них дві золоті, що дозволило зайняти третє місце за кількістю завойованих медалей чемпіонату!
У загальнокомандних заліках друге місце у юніорок і третє серед юніорів, також зайняли високі почесні місця, наші дівчата і юнаки четвертий і п’яте місця відповідно, що говорить про гарні перспективи на шляху до олімпійському мрії!
Дві золоті медалі від Софії Бордінскіх і Наталії Чистякової стали справжнім святом для всіх любителів самбо України, примітно, що обидві спортсменки стали дворазовими володарками титулу чемпіонок світу, з чим їх і вітаємо, а також нашого колегу старшого тренера «жіночої» частини команди Микитина Андрія!
В цілому чемпіонат по конкуренції, рівню майстерності і напруженням пристрастей був дуже цікавим, 16 країн завойовували медалі чемпіонату, особливо якщо врахувати чемпіонські титули від Ізраїлю та Греції, призові місця США і Марокко! Країни середньої Азії дуже сильно «додали», збірна Узбекистану, завоювавши шість золотих медалей залишили найяскравіші враження! Збірна Казахстану завжди була сильна і «вчора» це довела. Традиційно країни Кавказу показали високий рівень підготовки, шкода «не змогла» взяти участі завжди амбітна збірна Грузії через проблеми з «КОВІДОМ». У загальному прогрес виду спорту «на обличчя» і «дай Бог» всім здоров’я!

Поделится

Оставить комментарий