Успіхи одеських самбістів були б неможливими без сильної команди, яку три роки тому очолив Президент Одеської обласної федерації самбо Олександр Адзеленко.
Олександр Васильович зробив свою кар"єру у правоохоронних органах, отримав звання генерала внутрішніх військ МВС, далі очолював пенітенціарну службу Одеської області, був головою Березівської РДА, зараз є чинним депутатом Одеської обласної ради. Вийшовши на пенсію, каже, не міг всидіти на місці, потребував діяльних справ, і саме тоді, 2015 року йому запропонували "взяти під крило" одеських спортсменів. Вже навесні, за його підтримки в Одесі стартували два турніри, один - місцевого рівня, інших - всеукраїнського. Відтоді Чемпіонати і Кубки України Одещина приймає регулярно, і завжди проводить їх на високому організаційному рівні.
Але найголовніше - то досягнення одеських спортсменів. Адже практично на кожних змаганнях одесити виборюють переможні командні місця у фіналі, а медалями на Чемпіонатах Європи та світу одесити підтверджують: так, справді, - ми кращі й сильніші!
"Хочу, щоб приходили в зали, показували свою мужність та силу. На молодь ми робимо ставку, бо це - наша сильна держава завтра. Зробимо так, щоб привозили додому "золото",... а в кожній школі, в кожному селі щоб була секція з самбо...", - ці слова Олександр Адзеленко сказав навесні 2015 року, на своїй першій прес-конфернції у якості Президента ООФС ( є таке в нашому архіві!))), і на диво, вони виявились пророчими. Адже зараз все йде до того, щоб самбо стало масовим і доступним спортом для всіх українських школярів. А український прапор на міжнародних змаганнях свідчив про нашу мужність та силу.

Адзеленко4 o

Счётчик гостей

000067448
Cегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
Этот месяц
Прошлый месяц
Все дни
134
220
547
65029
4423
7368
67448

Ваш IP: 54.226.179.247
2018-01-17 12:29

Наша группа в ВК

Мы в соц сетях

Подписаться на новости

Scroll to top