Листопад виявився найбільш «продуктивним» місяцем для одеських самбістів. І недарма. Адже 16 листопада улюбленому виду боротьби українських спортсменів виповнилося 79 років. А вже наступного року самбо святкуватиме 80-річний ювілей!
Для одеських борців місяць ознаменувався цілою низкою спортивних подій, які проходили щотижня. Місяць розпочався з турніру, присвяченого Дню народження одеського борця, легендарного Миколи Антоновича Пасічника. Напередодні Дня самбо,12 листопада, у Палаці спорту відбувся Відкритий турнір Одеської області, для чоловіків, в якому приймали участь спортсмени з різних куточків регіону. 19 листопада відбулося одразу два турніри – «дитячий» у Палаці Спорту, одразу для двох вікових груп, і «дорослий» - в Одеському університеті внутрішніх справ, для працівників охоронних відомвств і силових структур. Також одесити встигли взяти участь у змаганнях «на виїзді», - до Харкова, на Всеукраїнський турнір з»їздили і повернулись з нагородами самбісти спортивних клубів. А ще цього місяця вдалося плідно зустрітися з директорами шкіл Одещини, на яких представники Федерації розповіли про нову методику запровадження «уроків самбо» в навчальній мережі.
 
Вахід Сабіров, віце-президент Одеської обласної федерації самбо: «Настав той час, коли федерація у змозі провести одночасно два турніри в один день. Це велике досягнення для нас, адже ми змогли організувати суддівський корпус, підготувати спортсменів, і гідно прийняти учасників турнірів не тільки з різних районів області, а й з інших куточків України. Разом з моїм колегою Володимиром Домніцаком, за сприяння Президента федераціі Адзеленка Олександра Васильовича, працюємо над розширенням кількості діючих суддів, підвищенню їхнього кваліфікаційного рівня, а також хочемо, щоб уроки самбо додалися до навчальних дисциплін у кожній школі".
Отже, «самбічний» марафон продовжується. Попереду – підведення підсумків 2017 року і чимало нових змагань. Зрештою, філософія самбо – не лише єдиноборство і система протидії противнику без зброї, це ціла система виховання, яка сприяє розвитку гідньої, вольової і цілеспрямованої людини.
дюшка

Счётчик гостей

000057898
Cегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
Этот месяц
Прошлый месяц
Все дни
105
204
105
56374
2241
6380
57898

Ваш IP: 54.163.61.66
2017-12-11 13:26

Наша группа в ВК

Мы в соц сетях

Подписаться на новости

Scroll to top