Результати виступів спортсменів Одеської області 
за 2017 рік з спортивного та бойового самбо.

1.Чемпіонат України з самбо спортивного та бойового серед юнаків та дівчат 
старшого віку (1999 – 2000 р.н.), юніорів та юніорок (1997-1998 р.н.). 
м. Одеса 02-05.02.2017 р.
2.Етап Кубка Світу з самбо спортивного та бойового серед чоловіків та жінок
м. Мінськ (Білорусь) 09-12.02.2017 р.
3.Кубок України з самбо спортивного та бойового серед чоловіків та жінок
м.Луцьк 16-18.03.2017 р.
4.Чемпіонат Європи з самбо серед юнаків та дівчат старшого віку (1999-2000 р.н.),
юніорів та юніорок (1997-1998 р.н.)
м.Прага (Чехія)
5.Чемпіонат Європи з самбо спортивного та бойового серед чоловіків та жінок
м. Мінськ (Білорусь) 18-22.05.2017 р.
6.Кубок України з самбо серед кадетів 2001 – 2002 р.н. 
м. Київ 6-7 .04.2017р.
7.Чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат молодшого віку ( 2003-2004 р.н.)
м. Очаків (Миколаївська обл.) 27-30.05.2017 р.
8. Кубок України з самбо спортивного та бойового серед юнаків і дівчат 
м. Білгород-Дністровський 07.09.2017 р.
9. Кубок України з самбо спортивного та бойового серед юніорів і юніорок 
м. Білгород-Дністровський 07.09.2017 р).
10. Турнір пам’ЗТР СРСР Школьнікова Р.О. серед чоловіків та жінок, бойового самбо.
м. Білгород-Дністровський 08.09.2017 р.
11. Чемпіонат Світу серед молоді
м. Новий Сад (Сербія) 13-15 жовтня 2017 р.
12. Чемпіонат України серед кадетів.
м. Київ 27-29 жовтня 2017 р.
13. Кубок Європи серед чоловіків
м. Мадрид (Іспанія) 28 жовтня 2017 р.
14. Чемпіонат Світу серед ветеранів
м. Солоники (Греція) 10-12 листопада 2017 р. 
15. Чемпіонат Світу серед кадетів .
м. Пореч (Хорватія) 02-03 грудня 2017 р. 
16. Чемпіонат України серед чоловіків та жінок, бойового самбо.
м. Київ 09-10 грудня 2017 р.


п/п Прізвище, ім'я спортсмена Вид спорту Спортивне звання Найменування змагань Результати 
(місце) Тренер Термін, місце проведення
1. Добровольський Євген Олександрович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юнаків І Левицький С.М.- Усінов О.Т. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
2. Яковлев Віктор Вікторович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юнаків І Левицький С.М.- Усінов О.Т. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
3. Яцевич Роман Володимирович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юнаків І Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
4. Яцевич Роман Володимирович бойове КМСУ Чемпіонат України серед юнаків І Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
5. Прокопенко Максим Сергійович бойове КМСУ Чемпіонат України серед юнаків І Сабіров В.М.- Дзюм І.Г. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
6. Нечепорюк КирилоВолодимиров. спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юнаків ІІ Співак О.С.-Антонова Г.М. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
7. Філіп Андрій Петрович бойове І Чемпіонат України серед юнаків ІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
8. Ніженський Максим бойове І Чемпіонат України серед юнаків ІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
9. Гунченко Станіслав спортивне І Чемпіонат України серед юнаків ІІІ Бугров Ю.О. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
10. Діль Георгій Володимирович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юнаків ІІІ Дзюм І.Г.-Співак О.С.-Домніцак В.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
11. Багрій Діана Олександрівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Прокопенко Д.О. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
12. Бальжик Вікторія Василівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Ткаченко І.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
13. Гідирим Олександра Євгенівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Костенко І.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
14. Рибачук Марія Олександрівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Прокопенко Д.О. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
15. Пересунько Наталія Андріївна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Махньов М.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
16. Сіренко Олександра спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
17. Логойда Ірина Григорівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат ІІІ Сіраченко В.С. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
Чемпіонат України серед юніорів та юніорок 

1. Бондар Христина Анатоліївна спортивне МСУ Чемпіонат України серед юніорок І Сіраченко В.С.-Устянський А.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
2. Співак Олександр Олегович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів І Співак О.С.-Антонова Г.М. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
3. Артимчук Денис бойове КМСУ Чемпіонат України серед юніорів І Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
4. Кохненко Владислав бойове КМСУ Чемпіонат України серед юніорів І Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
5. Киндюк Володимир Андрійович бойове І Чемпіонат України серед юніорів І Левадний Д.П. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
6. Тищенко Андрій Олександрович бойове КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІ Яковлев В.Д. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
7. Каскевич Іван Олександрович бойове І Чемпіонат України серед юніорів ІІ Прокопенко Д.О. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
8. Наумов Сергій Сергійович спортивне І Чемпіонат України серед юніорів ІІ Южаков В.С. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
9. Нечепорюк КирилоВолодимиров. спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІ Співак О.С.-Антонова Г.М. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
10. Філіп Андрій Петрович спортивне І Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
11. Артимчук Денис спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
12. .Діль Георгій Володимирович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Дзюм І.Г.-Співак О.С.-Домніцак В.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
13. Гончаров Олександр Валентинович спортивне МСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Дзюм І.Г.-Сабіров В.М.-Домніцак В.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
14. Марушкін Сергій Олександрович спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Співак О.С.-Антонова Г.М. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
15. Дубовой Роман спортивне КМСУ Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Співак О.С.-Антонова Г.М. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
16. Філіп Андрій Петрович бойове І Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
17. Шеремет Максим бойове І Чемпіонат України серед юніорів ІІІ Чебан В. Ф. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
18. Гідирим Олександра Євгенівна спортивне І Чемпіонат України серед юніорок ІІІ Костенко І.В. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
19. Лебедь Наталія Олексіївна спортивне І Чемпіонат України серед юніорок ІІІ Сабіров В.М.-Прокопенко Д.О. 02-05.02.2017 р. м.Одеса
1. Воропаєв Олександр бойове КМСУ Етап Кубка Світу серед чоловіків І Южаков В.С. 09-12.02.2017 р. м.Мінськ
2. Ковальська Галина Дмитрівна спортивне МСУ Етап Кубка Світу серед жінок ІІІ Чертов І.І. 09-12.02.2017 р. м.Мінськ
1. Ковальська Галина Дмитрівна спортивне МСУ Кубок України з самбо серед жінок І Чертов І.І. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
2. Воропаєв Олександр бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків І Южаков В.С. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
3. Артимчук Денис бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків І Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
4. Чебан Віталій Федорович бойове МСУ Кубок України з самбо серед чоловіків І Сабіров В.М. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
5. Яцевич Роман Володимирович бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
6. Ткачук Денис бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
7. Артимчук Денис спортивне КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
8. Воропаєв Олександр спортивне КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІ Южаков В.С. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
9. Слєсарєв Олексій Сергійович спортивне МСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІІ Слєсарєв С.В. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
10. Кохненко Владислав Іванович бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
11. Русінко Сергій бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
12. Лавренюк Роман бойове КМСУ Кубок України з самбо серед чоловіків ІІІ Южаков В.Ф. 16-8.03.2017 р. м.Луцьк
1. Добровольський Євген Олександрович спортивне КМСУ Чемпіонат Європи з самбо серед юнаків старшого віку(1999-2000) ІІІ Левицький С.М-Усінов О.Т. 13-17.04.2017р. м.Прага(Чехія)
1. Ковальська Галина Дмитрівна спортивне МСУ Чемпіонат Європи з самбо серед жінок ІІ Чертов І.І. 18-22.05.2017р. м.Мінськ(Білорусь)
2. Воропаєв Олександр бойове КМСУ Чемпіонат Європи з самбо серед чоловіків ІІ Южаков В.С. 18-22.05.2017р. м.Мінськ(Білорусь
1. Жукова Дарина Сергіївна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат 2003-2004р.н. І Жуков С. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
2. Стукаленко Ольга Олександрівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат 2003-2004р.н. І Сіраченко В.С. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
3. Парфьонов Максим Едуардович спортивне І Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004р.н. І Сіраченко В.С. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
4. Войтенко Кирило спортивне І Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004р.н. І Пилип’як С. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
5. Коваленко Іван Володимирович спортивне І Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004р.н. І Сабіров В.М. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
6. Кравцов Владислав спортивне І Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004р.н. ІІ Южаков В.С. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
7. Кір’яков Кирило спортивне І Чемпіонат України серед юнаків 2003-2004р.н. ІІ Бойченко В.Л. 27-30.05.2017р. м.Очаків(Миколаївська обл.)
8. Швець Олександра Іванівна спортивне І Чемпіонат України серед дівчат 2003-2004р.н. ІІІ Прокопенко О.Д. 27-30.05.2017р. м.Очаків
(Миколаївська обл.)
1 Вероніка МІЦКЕВИЧ спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів I I.Руденко, С.Карапетянц. 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
2 Максим ПАРФЬОНОВ спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів I В.Сіраченко 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
3 Давид АЛЛАХВЕРДІЄВ спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів I В.Сабіров 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
4 Марія РИБАЧУК спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів I Д.Прокопенко 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
5 Ольга СТУКАЛЕНКО спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів I В.Сіраченко 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
6 Валентина ЩЕРБАТЮК спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів II М.Махньов 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
7 Євген ФЕДЕНКО спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів III 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
8 Данило КАНІКОВСЬКИЙ спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів III С.Жуков 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
9 Анастасія ПОПЛАВСЬКА спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів III I.Руденко, С.Карапетянц 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
10 Анастасія ГУМЕНКО спортивне І Кубок України з самбо серед кадетів III I.Руденко, С.Карапетянц 6 -7 квітня 2017 р. 
м. Київ
1 Вікторія БАЛЬЖИК спортивне КМСУ Кубок України серед дівчат І Ткаченко І.В. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
2 Євген ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ спортивне КМСУ Кубок України серед юнаків І Левицький С.М.
Усінов О.Т. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
3 Георгій ДІЛЬ спортивне КМСУ Кубок України серед юнаків І Дзюм І.Г.
Співак О.С. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
4 Максим ПРОКОПЕНКО бойове КМСУ Кубок України серед юнаків І Дзюм І.Г.
Сабіров В.М. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
5 Анастасія ДОДОСОВА спортивне Кубок України серед дівчат І СпівакО.С,, Додосев С. Антонова А.Н. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
6 Олександра ГИДИРИМ спортивне Кубок України серед дівчат ІІ Костенко І. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
7 Ірина ЛОГОЙДА спортивне І Кубок України серед дівчат ІІ СіраченкоВ.С.
Халматов Ш.Ш. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
8 Геворг МАНУКЯН спортивне Кубок України серед юнаків ІІ Прокопенко О.Д. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
9 Сергій НАУМОВ спортивне КМСУ Кубок України серед юнаків ІІ Южаков В.С. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
10 Сергій МАРУШКІН спортивне КМСУ Кубок України серед юнаків ІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
11 Кирило НЕЧЕПОРЮК спортивне КМСУ Кубок України серед юнаків ІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
12 Андрій ФІЛІП бойове І Кубок України серед юнаків ІІ Чебан В.Ф. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
13 Валентина ЩЕРБАТЮК спортивне І Кубок України серед дівчат ІІІ Махньов М.В.
Прокопенко Д.О. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
14 Марія РИБАЧУК спортивне КМСУ Кубок України серед дівчат ІІІ Прокопенко Д. О. 
Сабіров В. М. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
15 Валерія ГРЕЧКА спортивне І Кубок України серед дівчат ІІІ Махньов М.В. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
16 Андрій ФІЛІП спортивне І Кубок України серед юнаків ІІІ Чебан В.Ф. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
17 Артем МИГОТІН спортивне І Кубок України серед юнаків ІІІ Левицький С.М. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
18 Євгеній ЮРЧЕНКО спортивне І Кубок України серед юнаків ІІІ Руденко І.М., Карапетянц С. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
19 Артур ЛУК'ЯНЧУК спортивне І Кубок України серед юнаків ІІІ Махньов М.В. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
20 Олег ЧЕРЕДНИК спортивне І Кубок України серед юнаків ІІІ Левицький С.М. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
21 Геворг МАНУКЯН бойове І Кубок України серед юнаків ІІІ Прокопенко Д. О. 7 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
1 Валерія ГРЕЧКО спортивне І Кубок України серед юніорок І Махньов 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
2 Андрій ФІЛІП бойове І Кубок України серед юніорів І Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
3 Олександр СПІВАК спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів І Антонова Г.М.
Співак О.С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
4 Андрій ФІЛІП спортивне І Кубок України серед юніорів ІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
5 Олександра ГИДИРИМ спортивне КМСУ Кубок України серед юніорок ІІ Костенко І. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
6 Ярослав ЗИНОВЬЄВ спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІ Петрос’янц А.П. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
7 Ігор ЦЕЛИЙ спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
8 Кирило НЕЧЕПОРЮК спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
9 Владислав КОХНЕНКО спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
10 Дмитро ГОЛУБЦОВ спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
11 Андрій ДЯЧЕНКО спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІІ Южаков 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
12 Ігор МОРОЗОВ спортивне КМСУ Кубок України серед юніорів ІІІ 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
13 Сергій БОБІК спортивне І Кубок України серед юніорів ІІІ Лазанюк С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
1 Денис АРТЕМЧУК бойове КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків І Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
2 Владислав КОХНЕНКО бойове КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків І Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
3 Денис АРТЕМЧУК спортивне КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
4 Сергій РУСІНКО бойове МСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
5 Роман ЛАВРЕНЮК спортивне КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІ Южаков В.С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
6 Іван БЕНЬКОВСЬКИЙ спортивне І Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІ Сабіров В.М 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
7 Віталій ЙОРОВ спортивне КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Сабіров В.М 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
8 Вячеслав НАПАДОВСЬКИЙ бойове І Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Сабіров В.М 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
9 Денис ТКАЧУК бойове КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
10 Олександр ВОРОПАЄВ спортивне МСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Южаков В.С..
Грабовський С. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
11 Владислав КОХНЕНКО спортивне КМСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
12 Віталій ЧЕБАН бойове МСУ Турнір Школьнікова серед чоловіків ІІІ Сабіров В.М. 8 вересня 2017 р. 
м. Білгород-Дністровський
1 Анастасія ДОДОСЄВА спортивне КМСУ Чемпіонат Світу серед молоді ІІ Співак О.С.
Додосєв С.П. 13-15 жовтня 2017 р. м. Новий Сад (Сербія)
1 Дарина ЖУКОВА спортивне І Чемпіонат України серед кадетків І Жуков С.А. 27-29 жовтня м. Київ
2 Давид АЛЛАХВЕРДІЄВ спортивне КМСУ Чемпіонат України серед кадетів І Сабіров В.М. 27-29 жовтня м. Київ
3 Ольга СТУКАЛЕНКО спортивне І Чемпіонат України серед кадетків ІІ Сіраченко В.С.
Халматов Ш.Ш. 27-29 жовтня м. Київ
4 Анастасія ГУМЕНКО спортивне І Чемпіонат України серед кадетків ІІІ I.Руденко, С.Карапетянц 27-29 жовтня м. Київ
5 Георгій КУРКОЇД спортивне І Чемпіонат України серед кадетів ІІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 27-29 жовтня м. Київ
6 Сергій ІВАНОВ спортивне І Чемпіонат України серед кадетів ІІІ Левицький С.М. 27-29 жовтня м. Київ
1 Віталій Чебан бойове МСУ Кубок Європи серед чоловіків І Сабіров В.М. 28 жовтня м. Мадрид (Іспанія)
1 Сергій ЛАПШИН спортивне Чемпіонат Світу серед ветеранів ІІІ 10-12 листопада 
м. Солоники (Греція)
2 Віталій ЮЖАКОВ спортивне Чемпіонат Світу серед ветеранів ІІІ 10-12 листопада 
м. Солоники (Греція)
3 Олександр РОНГАЄВ спортивне Чемпіонат Світу серед ветеранів ІІІ 10-12 листопада 
м. Солоники (Греція)
4 Іван ПАПУШЕНКО спортивне Чемпіонат Світу серед ветеранів ІІІ 10-12 листопада 
м. Солоники (Греція)
5 Степан Дрюмов спортивне Чемпіонат Світу серед ветеранів ІІІ 10-12 листопада 
м. Солоники (Греція)
1 Марія РИБАЧУК спортивне КМСУ Чемпіонат Європи серед кадеток ІІ Прокопенко О. Д. 
Сабіров В. М. 02-03 грудня 2017р. 
м. Пореч (Хорватія)
2 Георгій КУРКОЇД спортивне І Чемпіонат Європи серед кадеток ІІІ Антонова Г.М.
Співак О.С. 02-03 грудня 2017р. 
м. Пореч (Хорватія)
1 Анатолій ВОЛОШИНОВ бойове МСМК Чемпіонат України серед чоловіків І Домніцак В.В.
Сабіров В.М. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
2 Денис АРТЕМЧУК бойове МСМК Чемпіонат України серед чоловіків І Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
3 Галина КОВАЛЬСЬКА спортивне МСУ Чемпіонат України серед жінок ІІ Чертов І.І. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
4 Георгій ДІЛЬ спортивне КМСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІ Дзюм І.Г.
Співак О.С. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
5 Андрій ФІЛІП бойове І Чемпіонат України серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
6 Сергій РУСІНКО бойове Чемпіонат України серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
7 Олексій СЛЄСАРЄВ спортивне МСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІ Слєсарєв С.В.
Колойденко В. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
8 Владислав КОХНЕНКО бойове КМСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІ Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
9 Сергій НАУМОВ спортивне КМСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІІ Южаков В.С. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
10 Андрій ФІЛІП спортивне І Чемпіонат України серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
11 Ігор ЮЩУК спортивне КМСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІІ Сабіров В.М. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ
12 Денис ТКАЧУК бойове КМСУ Чемпіонат України серед чоловіків ІІІ Чебан В.Ф. 09-10 грудня 2017р.
м. Київ

1. ЧУ- U-19 (м.Одеса) 
І місць – 5 
ІІ місць - 3
ІІІ місць – 9
Загальна кількість медалей - 17
Командне місце - 2
---------------------------------------- 
ЧУ- U-21 (м.Одеса)
І місць- 5
ІІ місць- 4
ІІІ місць- 10
Загальна кількість медалей - 19
Командне місце - 2 
-----------------------------------------
2. КС - (м.Мінськ)
І місць – 1
ІІІ місць – 1
Загальна кількість медалей – 2
-------------------------------------------
3. КУ – м.Луцьк
І місць – 4
ІІ місць - 4
ІІІмісць - 4
Загальна кількість медалей - 12
Командне місце – 3
---------------------------------------------
4.ЧЄ – U19; U21 (м.Прага)
ІІІмісць - 1
Загальна кількість медалей – 1
---------------------------------------------
5.ЧЄ - (м.Мінськ)
ІІ місць - 2
Загальна кількість медалей – 2
--------------------------------------------
6.ЧУ – U15 (м.Очаків)
І місць – 5 ІІ місць - 2 ІІІ місць - 1 Командне місце - 3 
Загальна кількість медалей – 8
Командник « стінка на стінку»: юнаки - 2 місце, дівчата – 3 місце.
---------------------------------------------
7. КУ – U- 17(м. Київ)
I місць – 5 місць
II місць - 1
III місць - 4
Загальна кількість медалей - 10 
Командне місце - 1 
--------------------------------------------- 
8. КУ – U – 17 (м. Білгород-Дністровський) 
I місць – 5
II місць - 7
III місць - 9
Загальна кількість медалей - 21 
Командне місце - 1 
--------------------------------------------- 
9. КУ – U - 19 (м. Білгород-Дністровський)
I місць – 3
II місць - 5
III місць - 5
Загальна кількість медалей - 13
Командне місце - 3
--------------------------------------------- 
10. Турнір Школьнікова (м. Білгород-Дністровський)
I місць – 2
II місць - 4
III місць - 6
Загальна кількість медалей - 12
Командне місце - 3
--------------------------------------------- 
11. ЧС (Сербія)
II місць - 1
Загальна кількість медалей - 1
--------------------------------------------- 
12. ЧУ - K (м. Київ)
I місць – 2
II місць - 1
III місць - 3
Загальна кількість медалей - 6
Командне місце - 2
--------------------------------------------- 
13. КЄ (Іспанія)
I місць - 1
Загальна кількість медалей - 1
--------------------------------------------- 
14. ЧС (Греція)
ІІІ місць - 5
Загальна кількість медалей - 5
--------------------------------------------- 
15. КЄ – (Хорватія)
II місць – 1
ІІІ місць – 1 
Загальна кількість медалей - 2
--------------------------------------------- 
16. ЧУ – U-19 (м.Київ)
I місць – 2
II місць - 6
III місць - 4
Загальна кількість медалей - 12
Командне місце - 3

В цілому було здобуто 144 медалі, з яких 45 -  золото!
Вот многие из них!

воропаєв

 

Счётчик гостей

000067463
Cегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
Этот месяц
Прошлый месяц
Все дни
149
220
562
65029
4438
7368
67463

Ваш IP: 54.226.179.247
2018-01-17 12:35

Наша группа в ВК

Мы в соц сетях

Подписаться на новости

Scroll to top