Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ХЛОПЧИКИ (2012)

19 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Поляков Марк 2012 Одеса, «ДО» І
Білай Гліб 2011 Одеса, «ДО» ІІ

 

23 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Хазанкін Давид 2012 Одеса, «АСОО» І
Лагункін Назар 2012 Одеса, «ДО» ІІ

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

 

 

Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ДІВЧАТА (2012)

19 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Ноздратенко Людмила 2012 Одеса, «Дінамо» І
Білай Евеліна 2011 Одеса, «ДО» ІІ
Золотова Маргарита 2012 Одеса, «АСОО» ІІІ

 

 23 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Лагутіна Аліссія 2011 Одеса, «Фанат» І
Дряхлова Софія 2010 Великодолинське ІІ
Декалюк Ганна 2011 Одеса, «АСОО» ІІІ

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ХЛОПЧИКИ (2010-2011)

21 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Сікора Михайло 2010 Біляївка І
Снегур Дмитро 2011 Одеса, «АСОО» ІІ

 

23 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Клюєв Аркадій 2010 Одеса, «АСОО» І
Артюхов Михайло 2010 Одеса, «Дінамо» ІІ
Устинов Віталій 2010 Одеса, «Фанат» ІІІ
Аврамов Андрій 2010 Одеса, «ДО» ІІІ

 

25 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Бєлов Микита 2010 Одеса, «Фанат» І
Бордіян Костянтин 2010 Одеса, «АСОО» ІІ
Бархан Роман 2010 Одеса, «Олімп» ІІІ
Костіков Святослав 2010 Одеса, «Татамі» ІІІ

 

27 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Толомашвілі Георгій 2010 Одеса, «Дінамо» І
Прілий Іван 2011 Одеса, «Фанат» ІІ
Пархомчук Володимир 2010 Одеса, «Фанат» ІІІ
Дем’яненко Ілля 2010 Одеса, «Татамі» ІІІ

 

29 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Філатов Данило 2010 Одеса, «Фанат» І
Дергач Максим 2010 Біляївка ІІ
Кадочніков Максим 2010 Одеса, «Татамі» ІІІ
Бояренко Кирило 2010 Одеса, «АСОО» ІІІ

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ДІВЧАТА (2008-2009)

 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Фокша Аріна 2009 Одеса, «Татамі» І
Половинко Наталі 2009 Дніпро ІІ

 

 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Степанова Юлія 2008 Одеса, «Фанат» І
Панова Марія 2008 Дніпро ІІ

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

 

 

Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ХЛОПЧИКИ (2008-2009)

23 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Кадочніков Валерій 2009 Одеса, «Татамі» І

 

25 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Єлісеєв Андрій 2008 Одеса, «Татамі» І
Белов Микита 2010 Одеса, «Фанат» ІІ
Олексенко Іван 2009 Одеса, «Фанат» ІІІ

 

27 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Григоренко Влад 2008 Одеса, «Олімп» І
Буграк Андрій 2008 Біляївка ІІ
Чорний Володимир 2008 Біляївка ІІІ
Лагутін Кірілл 2009 Одеса, «Фанат» ІІІ

 

29 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Атаманюк Ростислав 2009 Одеса, «Татамі» І
Ощепков Ілля 2008 Великодолинське ІІ
Уманець Аліка 2008 Одеса, «Дінамо» ІІІ
Мєргут Андрій 2008 Одеса, «Олімп» ІІІ

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

 

 

Відкритий турнір з боротьби самбо,

присвячений «Дню соборності України»

серед дітей молодшого віку

28 січня 2018 року м. Одеса

ХЛОПЧИКИ (2008-2009)

32 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гарбуз Роман 2008 Одеса, «Татамі» І
Хоренко Георгій 2009 Одеса, «Олімп» ІІ
Ткаченко Володимир 2008 Одеса, «Олімп» ІІІ
Гожий Артем 2009 Одеса, «Бастіон» ІІІ

 

35 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Клименко Михайло 2008 Біляївка І
Антощук Максим 2008 Одеса, «АСОО» ІІ

 

38 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Лічінакі Владислав 2009 Одеса, «Татамі» І

 

42 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Фурсов Назар 2009 Дніпро І
Штукань Дмитро 2009 Одеса, «АСОО» ІІ

 

46 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Місонжник Георгій 2008 Одеса, «Олімп» І
Дуранов Микита 2008 Одеса, «ДО» ІІ

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

Оставить комментарий