Відкритий турнір з боротьби самбо,
присвячений 5-річчю заснування секції самбо
ГО «Асоціації самбо Одеської Області»
1 квітня 2018 року м. Одеса
ХЛОПЧИКИ (2008-2009)
23 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Клюєв Аркадій 2010 Одеса І
Загребельний Денис 2010 Очаків ІІ
Дегтярь Максим 2009 Очаків ІІІ
Кадочников Валерій 2009 Одеса ІІІ

25 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Сабуров Станіслав 2008 Ладижин І
Басараб Герман 2008 Одеса ІІ
Бєлов Микита 2010 Чорноморськ ІІІ
Бутузов Володимир 2009 Захарівка ІІІ

27 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Кривенко Денис 2008 Ладижин І
Елісєєв Андрій 2008 Одеса ІІ
Келюх Данило 2008 Одеса ІІІ
Черлат Станіслав 2008 Захарівка ІІІ

29 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Атаманюк Ростислав 2009 Одеса І
Григоренко Владислав 2008 Одеса ІІ
Мєргут Андрій 2008 Одеса ІІІ
Уманець Аліка 2008 Одеса ІІІ

32 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гарбуз Роман 2008 Одеса І
Ощепков Ілля 2008 Великодолинське ІІ
Попелюшко Владислав 2008 Одеса ІІІ
Ткаченко Володимир 2008 Одеса ІІІ

35 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Хоренко Георгій 2009 Одеса І
Василинич Кирило 2009 Одеса ІІ
Ковальчук Станіслав 2008 Ладижин ІІІ
Дубовий Дмитро 2008 Ладижин ІІІ

46 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гапуніч Герман 2008 Одеса І
Кудрявцев Андрій 2008 Одеса ІІ
Штукань Дмитро 2009 Одеса ІІІ
Недобіга Ярослав 2009 Одеса ІІІ

+46 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Місонжик Георгій 2008 Одеса І
Анатій Сергій 2008 Очаків ІІ
Славінський Гліб 2008 Захарівка ІІІ

ХЛОПЧИКИ (2006-2007)
27 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Кривенко Денис 2008 Ладижин І
Ткаченко Дмитро 2007 Біляївка ІІ
Максимчук Данило 2007 Ладижин ІІІ

29 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Григоренко Владислав 2008 Одеса І
Мєргут Андрій 2008 Одеса ІІ
Мігель Денис 2007 Одеса ІІІ
Гальчинський Кирило 2009 Ладижин ІІІ

32 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гарбуз Роман 2008 Одеса І
Кікоть Андрій 2007 Одеса ІІ

35 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Желнін Георгій 2007 Одеса І
Толоконніков Владислав 2007 Одеса ІІ
Миронюк Артем 2007 Одеса ІІІ
Драчинський Михайло 2007 Одеса ІІІ

38 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гай Назар 2007 Одеса І
Соболевський Гліб 2007 Одеса ІІ
Задояний Дмитро 2006 Ладижин ІІІ

42 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гончаров Антон 2006 Чорноморськ І
Боросюк Станіслав 2006 Захарівка ІІ
Князєв Єгор 2007 Одеса ІІІ

46 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Жабіцький Олексій 2007 Одеса І
Пам Микола 2006 Одеса ІІ

52 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Цуркан Артем 2006 Захарівка І
Єгоров Костянтин 2007 Одеса ІІ
Іщенко Олександр 2006 Одеса ІІІ

+55 кг
Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Авдєєв Олександр 2006 Одеса І
Рашевський Олександр 2006 Одеса ІІ

Головний суддя Дзюм І.Г. (м. Одеса)
Головний секретар Щеглова А.Б. (м. Одеса)

Оставить комментарий