Открытый турнир по самбо на призы МС СССР братьев Сабиров среди юниоров 1998 г.р. и младше, юношей младшего возраста 2004 — 2005, 2006 — 2007 г.р., и «стенку» среди юношей 2004 — 2005 г.р.,

Відкритий особисто-командний турнір з боротьби самбо,

«На призи МС СРСР братів Сабірових», серед підлітків та юнаків

і Бліц турнір «Гран-прі» серед чоловіків.

11 лютого 2018 року м. Одеса

ХЛОПЧИКИ (2004-2005)

35 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Мартинюк Володимир 2005 Лодижин І
Миготін Максим 2005 Великодолинське ІІ
Болєндарьов Володимир 2005 Лодижин ІІІ
Солодар Артем 2005 АСОО ІІІ

 

38 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Прийма Олег 2005 Міленіум І
Смоляк Богдан 2004 Лодижин ІІ
Хмельнюк Валентин 2005 Саврань ІІІ

 

42 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Ощепков Олександр 2004 Великодолинське І
Голубцов Володимир 2004 Міленіум ІІ
Меліксетян Карен 2004 Динамо ІІІ
Кожушко Станіслав 2005 Міленіум ІІІ

 

46 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Гаврилюк Нікіта 2005 ДЮСШ4 І
Ташніченко Олександр 2004 Татамі ІІ
Губніцький Артем 2005 Саврань ІІІ
Хамтрашян Саркіс 2005 Міленіум ІІІ

50 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Вердиш Олександр 2004 Великодолинське І
Снігур Ростіслав 2004 АСОО ІІ
Кучеренко Євген 2005 Міленіум ІІІ
Кавалєров Олексій 2004 Саврань ІІІ

 

 

 

 

54 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Дубенко Ігор 2004 Міленіум І
Скрипка Тарас 2004 Міленіум ІІ
Медведь Дмитро 2005 Міленіум ІІІ
Кас’яненко Сергій 2005 АСОО ІІІ

 

59 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Тарнагродський Артем 2005 ДЮСШ17 І
Гарбуз Богдан 2005 Татамі ІІ
Степанов Максим 2005 Легіон ІІІ
Дизов Никита 2005 АСОО ІІІ

 

71 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Козак Андрій 2004 Легіон І
Сивак Іван 2004 Саврань ІІ

 

 

ХЛОПЧИКИ (2006-2007)

28 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Григоренко Владислав 2008 Олімп І
Поведик Сергій 2008 ДЮСШ1 ІІ
Максимчук Даніїл 2007 Ладижин ІІІ
Гальчинський Кирило 2008 Ладижин ІІІ

 

31 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Нестеренко Олег 2007 Олімп І
Ощепков Ілля 2008 Великодолинське ІІ
Кікоть Андрій 2007 АСОО ІІІ
Лук’янов Віталій 2007 АСОО ІІІ

 

34 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Прищепа Андрій 2007 ДЮСШ1 І
Костенко Владислав 2006 Міленіум ІІ
Желнін Георгій 2007 Татамі ІІІ
Гальцов Максим 2007 Міленіум ІІІ

 

 

 

38 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Cоболевський Гліб 2007 Дінамо І
Сивак Сергій 2007 Саврань ІІ
Громик Іван 2008 Ладижин ІІІ
Сивак Дмитро 2007 Саврань ІІІ

 

 

42 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Воскобойник Дмитро 2006 Міленіум І
Ковальчук Олександр 2006 Міленіум ІІ
Попеляр Ілля 2006 Ладижин ІІІ
Гончаров Антон 2006 Фанат ІІІ

 

46 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Надєжда Гліб 2006 Міленіум І
Басалюк Михайло 2006 Легіон ІІ
Жабіцький Олексій 2007 Динамо ІІІ
Каіра Тімур 2007 Міленіум ІІІ

 

50 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Потапов Денис 2007 ДЮСШ4 І
Єгоров Костянтин 2007 Татамі ІІ

 

+65 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Розанов Роман 2006 Міленіум І
Осіпов Тимур 2006 Ладижин ІІ

 

ЧОЛОВІКИ «Гран-прі»

62 кг

Прізвище Ім’я Рік народження Місто/Область Місце
Воропаев Олександр 1990 Одеська І
Співак Олександр 1998 Одеська ІІ
Яковлев Віктор 1999 Одеська ІІІ
Миготин Артем 2000 Одеська ІІІ

 

Повний перелік учасників:

  1. Воропаєв Олександр, 1990 р. н.
  2. Спивак Олександр, 1998 р. н.
  3. Яковлев Віктор, 1999 р. н.
  4. Міготін Артем, 2000 р. н.
  5. Ющук Ігор, 1996 р. н.
  6. Арутюнян Геворг, 1998 р. н.
  7. Кохненко Владислав, 1998 р.н.
  8. Слєсарєв Сергій, 1994 р.н.
  9. Нападовський В’ячеслав, 1987 р. н.

 

Командний турнір «Стінка на стінку» серед юнаків 2004 – 2005 р. н.

Загальний результат 5:2 (19:6) на користь команди м. Одеси

1 місце – м. Одеса

2 місце – Одеська область

Склад команди та показники:

Ваг. кат. П. І. Б. Бали Очки Результат, час Очки Бали П. І. Б.
38 Прийма Олег 4, 2, 1, 2 4 1,16 0 0 Хмельнюк Валентин
42 Голубцов Володимир 0 0 0 3 3 Ощепков Олександр
46 Гаврилюк Нікіта 4, 4 4 1,11 0 2 Губніцький Артем
50 Снігур Ростіслав 4 4 0,45 0 0 Кавалєров Олексій
54 Скрипка Тарас 0 0 0 3 3 Кучеренко Євген
59 Тарнагродський Артем 1, 4 3 0 0 0 Гарбуз Богдан
+ 65 Козак Андрій 4 4 Х 0 0 Сивак Іван

 

 

Головний суддя                                       Сіраченко В.С. (м. Одеса)

Головний секретар                                 Щеглова А.Б. (м. Одеса)

Оставить комментарий