У неділю у Харкові завершився молодіжний чемпіонат України. У третій змагальний день визначилися володарі кубків у командному заліку вікової категорії до 20 років. Турнір вийшов дуже представницьким: за медалі боролися близько 600 спортсменів із 24 регіонів нашої держави.

Командний залік (до 20 років)

1. Одеська область
2. Київ
3. Харківська область

aЮніорки (до 20 років)

До 48 кг
1. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська)
2. Ілона НАЗАРЧУК (Рівненська)
3. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська) і Валентина НОВІЦЬКА (Київ)

До 56 кг
1. Олександра ГІДІРИМ (Одеська)
2. Вікторія БАЛЬЖИК (Одеська)
3. Марія МИКОЛЮК (Київ) і Марія ЧЕРВАНЬ (Рівненська)

До 64 кг
1. Поліна МИХАЙСЬКА (Дніпропетровська)
2. Катерина СКОРА (Дніпропетровська)
3. Ганна КРАСОТА (Київ) і Крістіна СТРИЖКІНА (Миколаївська)

До 72 кг
1. Катерина МОСКАЛЬОВА (Дніпропетровська)
2. Валерія ГРЕЧКО (Одеська)
3. Олександра СІРЕНКО (Одеська) і Ганна АНТИКАЛО (Миколаївська)

Понад 100 кг
1. Марія МЕРКУЛОВА (Дніпропетровська)
2. Єлизавета ГОРБ (Дніпропетровська)

Юніори (до 20 років)

До 52 кг
1. Дмитро СТРЕМЕНОВСЬКИЙ (Київ)
2. Владислав ПШЕНИЧНИЙ (Харківська)
3. Денис АРТИМЧУК (Одеська) і Геворг МАНУКЯН (Одеська)

До 62 кг
1. Артур МАРТИРОСЯН (Київ)
2. Олександр СПІВАК (Одеська)
3. Владислав ЧАБАНОВ (Миколаївська) і Артем МИГОТІН (Одеська)

До 74 кг
1. Данило ШЕВЧЕНКО (Дніпропетровська)
2. Денис КУЛЕНКО (Вінницька)
3. Володимир КИРИЧЕНКО (Дніпропетровська) і Данило МАЛЬОВАНИЙ (Донецька)

До 90 кг
1. Ярослав ДАВИДЧУК (Львівська)
2. Андрій ДЯЧЕНКО (Одеська)
3. Максим РІЗНИК (Харківська) і Сергій МОЛОДИК (Київ)

Понад 100 кг
1. Владислав БЕРЕЗКА (Харківська)
2. Георгій ДІЛЬ (Одеська)
3. Євген ПАНЮХНО (Київ) і Владислав ЖЕВЖИК (Харківська)

Юніори (до 20 років, бойовий розділ)

До 48 кг
1. Володимир ЧОРНИЙ (Київ)
2. Андрій ФІЛІП (Одеська)
3. Віталій ТКАЧЕНКО (Миколаївська)

До 57 кг
1. Віктор ЯКОВЛЄВ (Одеська)
2. Костянтин ЛІХОЛЬОТ (Харківська)
3. Микола ДУДНІК (Вінницька) і Олександр БОРЗИЛО (Харківська)

До 68 кг
1. Даниїл ПІГУЛЬ (Київ)
2. Дмитро ЛАСТОВЕЦЬКИЙ (Харківська)
3. Володимир КИНДЮК (Одеська) і Володимир ДЯЧУК (Волинська)

До 82 кг
1. Вадим ЛОСЬ (Житомирська)
2. Андрій ФУРСЕНКО (Одеська)
3. Станіслав КІПТІЛИЙ (Дніпропетровська)

До 100 кг
1. Володимир ЛИХОБАБА (Донецька)
2. Іван КАСКЕВИЧ (Одеська)

Оставить комментарий