У Харкові пройшов перший змагальний день молодіжного чемпіонату України, який зібрав рекордну кількість регіонів – 24. Дві сотні учасників боролися майже половину доби — з 10-ї ранку до 9-ї вечора. Були розіграні 20 комплектів нагород зі спортивного самбо серед юнаків і дівчат старшого віку (до 18 років).

Дівчата

До 40 кг
1. Катерина ГРИГОРЕНКО (Вінницька)

До 44 кг
1. Весна ГОЧЕВА (Херсонська)
2. Катерина НОВІЦЬКА (Київ)
3. Юлія БУРЛАК (Вінницька) і Ірина ГЛУШКО (Вінницька)

До 48 кг
1. Алла БЕГЕБА (івано-Франківська)
2. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська)
3. Валерія СОКОЛЕНКО (Житомирська) і Руслана ПЕРЕХРЕСТ (Київ)

До 52 кг
1. Анастасія ПЕРЕХРЕСТ (Київ)
2. Сніжана ПЛІШ (Івано-Франківська)
3. Ірина ОГЛІ (Харківська) і Альбіна ГРИШИНА (Харківська)

До 56 кг
1. Вікторія БАЛЬЖИК (Одеська)
2. Вікторія СМАЛІЙ (Луганська)
3. Мілана ЧОПЕНКО (Івано-Франківська) і Вікторія ЛУЩЕНКО (Харківська)

До 60 кг
1. Катерина ПАУСТОВСЬКА (Івано-Франківська)
2. Вікторія ПОПОВИЧ (Дніпропетровська)
3. Вікторія ПОЛЯКОВА (Харківська) і Наталія ПЕРЕСУНЬКО (Одеська)

До 65 кг
1. Оксана САЛОВА (Харківська)
2. Іванна ПРОЦУН (Житомирська)
3. Дар’я ЗАКОПАЙЛО (Луганська) і Віталіна ПЕТУХОВА (Луганська)

До 70 кг
1. Владислава ТОРОПЦЕВА (Черкаська)
2. Світлана ТИСЬКО (Житомирська)
3. Лідія ЗІНЧЕНКО (Дніпропетровська) і Емілія КАМЕРОН (Житомирська)

До 75 кг
1. Ірина ЛОГОЙДА (Одеська)
2. Анастасія ДОДОСЄВА (Одеська)
3. Яна ТАРАС (Івано-Франківська) і Яна БОРСУК (Рівненська)

Понад 75 кг
1. Марія МЕРКУЛОВА (Дніпропетровська)
2. Катерина ЧОВГУН (Дніпропетровська)
3. Анастасія БЕЗАТОСНА (Харківська)

Хлопці

До 48 кг
1. Данило МОВЧАН (Харківська)
2. Володимир ТКАЧЕНКО (Миколаївська)
3. Георгій КУРКОЇД (Одеська) і Данило КАЛМИКОВ (Харківська)

До 52 кг
1. Анатолій КУЛІБАБА (Вінницька)
2. Микита ЧІКАРДА (Харківська)
3. Ростислав ХОПТА (Івано-Франківська) і Олександр ТЮЛЬКІН (Дніпропетровська)

До 56 кг
1. Денис ТУПИЦЬКИЙ (Київ)
2. Микола КУЛІБАБА (Вінницька)
3. Данило ІСАЄНКО (Харківська) і Володимир АМЕЛІН (Донецька)

До 60 кг
1. Денис РАЄВСЬКИЙ (Харківська)
2. Данило ВЕГІЄВ (Харківська)
3. Сергій САГАЙДАКОВ (Донецька) і Артур МАРТИРОСЯН (Київ)

До 65 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська)
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська)
3. Максим СТАНІЛОГА (Київська) і Сергій ІВАНОВ (Одеська)

До 70 кг
1. Артем СТАНІЛОГА (Київська)
2. Олексій МАЛЕЦЬ (Київська)
3. Семен РОМАНОВ (Харківська) і Денис КИЗИМЕНКО (Харківська)

До 75 кг
1. Назар ШАДРІН (Херсонська)
2. Ігор СТЕЦЬ (Львівська)
3. Михайло ШАПОВАЛОВ (Дніпропетровська) і Денис КУТЕЛІЯ (Донецька)

До 81 кг
1. Михайло САБОДАШ (Київська)
2. Вадим ЛОСЬ (Житомирська)
3. Станіслав СЕРГІЙЧУК (Хмельницька) і Данило СИТНЮК (Дніпропетровська)

До 87 кг
1. Сергій БІЛЕЦЬ (Харківська)
2. Сергій МОЛОДИК (Київ)
3. Даниїл КАРЛОВ (Чернігівська) і Ілля ДЮК (Одеська)

Понад 87 кг
1. Єгор ЛЕОНОВ (Харківська)
2. Ігор КОХАН (Київська)
3. Ігор БАСАНЕЦЬ (Сумська) і Вадим ВЕЛКОВ (Кіровоградська)

У суботу визначаться володарі нагород серед юнаків у бойовому розділі (десять призових комплектів), у половині категорій у юніорів і юніорок, а також з бойового самбо (по п’ять). Останній день турніру – неділя, коли визначаться господарі останніх 15 комплектів.

Оставить комментарий