Новости

В рамках проекту провідні молоді спортсмени регіону проводять безкоштовні онлайн-тренування. Приєднатися до них може будь-хто. Заняття спортом – важливий чинник гармонійного фізичного та психологічного розвитку дітей. Проте останніми роками про це, на жаль, почали забувати. Шкільні уроки фізичної культури, як і решта, перейшли в онлайн-формат. І в Одеському обласному відділенні комітету фізвиховання та спорту для молоді організували додаткові заняття – щодня ввечері, на сторінці в інстаграм, у прямому ефірі.

Проект назвали «Переможемо себе заради України». Щодня в онлайні найкращі молоді спортсмени регіону проводять розминку для глядачів. Щотижня на екранах смартфонів – представники нового виду спорту. Перший блок: тренування з самбо провели молоді, але вже професійні спортсменки Діана Тулунжі та Дарина Жукова. У цей час, розповідають дівчата, вони мали виступати на чемпіонаті Європи в Латвії. Але війна внесла до планів свої корективи, і самбістки залишилися в Одесі.

Тренування вже переглянули понад тисячу людей – розповідають ініціатори проекту. Серед учасників – люди різного віку та рівнів фізичної підготовки, але насамперед тренування все-таки орієнтовані на молодь.

Переглянути  👇

http://youtube.com/watch?v=ikoBKltvmmA

 

Поделится

Оставить комментарий